Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet

Malatya Arçelik Servisi

Malatya Arçelik Servisi , müşterilerinin “uygun fiyatla onarım” hizmetinden yararlanabileceklerini garanti ediyor.

Bizi seçen tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler!

Arçelik marka Beyaz Eşyanız mı arızalandı?

Sorun değil Malatya Arçelik Servisi Telefon Numarasını hemen buradan arayarak Garantili Teknik Servisimizden yararlanabilirsiniz.

malatya arçelik servisi

Arçelik Malatya servis, kullanım alanları için  makinelere ve yedek parçalara kadar olan süreci A’dan Z’ye kalite güvencesi ve kaliteli hizmet sunarak hizmet sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedeflemiştir.

Arçelik Malatya Servis Nasıl Çalışmakta?

Arçelik Malatya servis sahip olduğu büyük altyapı ile müşterilerine yerinde ve anında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimize gelen aramalar, sizlere en yakın teknik ekibe iletilerek  anında çözüm sunmaktayız.

Ekip arkadaşlarımızı seçerken büyük bir titizlikle davranmaktayız. Tüm ekip üyelerimizin yeterlilik belgelerinin olmasına  büyük önem vermekteyiz. Firmamızın kullandığı tüm parçalar 1 yıl servis garantilidir.

Verilen hizmet sonrasıda müşteriyle iletişimini kesmeyen firmamız, bu sayede %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Sağlığınız her şeyden önce gelir! Bun dolayı ekip arkadaşlarımız hijyen kurallarını titizlikle uygulamaktadır.

Arçelik Servis Malatya Olarak Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Arçelik Servis Malatya teknik servis ekibimiz ile Malatya ve tüm ilçelerine aynı gün yerinde  hizmet vermekteyiz. Arçelik Servis Malatya olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile taleplerinizle birebir ilgilenmekteyiz Bulunduğunuz il ve ilçelerden web sitemizden Malatya arçelik servisi telefon numarasını arayarak veya sitemizde bulunan online servis kaydını oluşturarak randevu alabilirsiniz.

Malatya Beyaz Eşya Servisi olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz. Firmamız alanında en büyük firmalardan biridir.

Malatya Arçelik Servis Olarak

Hizmet Anlayışımız Nedir ?

Tüm Markaları en hızlı şekilde tamir eden kaliteli ve uygun  hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgedeki diğer servisler içinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Hizmet anlayışımız :

  • 1 Yıl Parça garantili hizmet
  • Uygun Fiyat
  • Hıza önem veren
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri
  • Alanında Uzman Ekip ile yerinde müdahale eden  bir Malatya Beyaz Eşya Servisidir.

7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile Malatya Beyaz Eşya Tamircisi servisimize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün yerinde profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman teknik kadromuz ve donanımlı  araçlarımızla  hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz

Bizi Arayın